26 березня 2021 року в Києві BlockchainUA в дев’ятий раз збере сильне блокчейн співтовариство в Україні та Європі!

Формат: Offline + Online трансляція.

Щорічно BlockchainUA об’єднує понад 1000 підприємців, інвесторів, IT-експертів і блокчейн ентузіастів з усього світу, щоб обговорити вирішення актуальних завдань в області блокчейн і децентралізованих технологій. Крок за кроком ми створюємо в Україні сприятливе середовище для бізнесу.

Перша BlockchainUA відбулася в 2016 році, і з того моменту стала щорічним заходом, де збираються лідери блокчейн і Fintech індустрії більш ніж з 20 країн. У фокусі конференції найактуальніше: світові тренди індустрії, передові технології і блокчейн проекти. Однією з ключових тем BlockchainUA 2021 стане “Цифрова трансформація”, що дозволяє бізнесу стати ближче до технологічних інновацій.

Основними темами конференції BlockchainUA стануть: технологія блокчейн, децентралізовані технології, Blockchain & Fintech development, CBDC, а також AI, Cyber ​​Security і IoT.

Наша мета – зробити захід доступним для якомога більшої кількості гостей. Крім виступів спікерів вас чекають кава-брейки, фоторепортажі, відеозаписи виступів, виставкова зона, алея стартапів, розіграші, подарунки і безцінний нетворкінг з лідерами ринку децентралізованих технологій.

Програма та реєстрація https://blockchainua.com/
Квитки: https://2event.com/ru/events/1862550#/
Facebook BlockchainUA: https://www.facebook.com/blockchainua

Будьте в епіцентрі інновацій – приєднуйтесь до головної блокчейн події України!