BlockchainUA 2020 – Product Stage

BlockchainUA c гордістю представляє восьму міжнародну конференцію, яка відбулась 18 вересня 2020 року в Києві і зібрала сильне блокчейн ком’юніті в Україні та Європі!

Щороку BlockchainUA об’єднує понад 1000 блокчейн підприємців, інвесторів, блокчейн ентузіастів, IT-експертів і представників ЗМІ з усього світу, щоб обговорити актуальні теми в області блокчейн і децентралізованих технологій. Крок за кроком ми всі разом створюємо в Україні сприятливе середовище для бізнесу в умовах швидко зростаючої екосистеми.

Перша BlockchainUA відбулася в 2016 році, і з того моменту стала міжнародним заходом, де збираються лідери блокчейн і Fintech індустрії більш ніж з 20 країн. У фокусі конференції найактуальніше: світові тренди індустрії, передові технології і блокчейн проекти. Однією з ключових тем BlockchainUA 2020 стала “Цифрова трансформація”, що дозволяє бізнесу наблизитися до технологічних інновацій.
Основними темами конференції BlockchainUA стали: технологія блокчейн, децентралізовані технології, цифрова трансформація, а також AI, Cyber ​​Security та IoT.

Подробиці ви можете переглянути на сайті BlockchainUA: https://blockchainua.com/

Онлайн-Трансляція BlockchainUA 2020 – Product Stage:

Продовження:

https://www.youtube.com/watch?v=8x0hLmxKeOA